Tópark Óvoda és Általános Iskola

Jelentkezés

Jöjjön el hozzánk, ismerkedjen meg iskolánkkal, keresse meg gyermekének a legjobb iskolát és óvodát!

Amit mi kínálunk:

• kis létszámú osztálycsoportok,
  • egyéni haladási tempó,
  • alternatív pedagógiai módszerek,
  • személyre szabott tehetséggondozás,
  • angol nyelvoktatás 1. osztálytól,
  • a tanszereket az iskola biztosítja,
  • alsó tagozaton szöveges értékelés,
  • izgalmas szakköri kínálat,
  • igazi családias hangulat.

Fontos még:

• jelenleg nem fogadunk SNI-s tanulókat,
  • az oktatás negyed 9-kor kezdődik,
  • rendszeres külsős programok,
  • választható kiegészítő tananyagok.

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK!

Kérjük, részvételi szándékukat jelezzék az oldal alján található űrlap kitöltésével!
A tájékoztatón vagy a személyes egyéni beszélgetésen bemutatjuk általános iskolánk és óvodánk programját, értékrendjét és válaszolunk minden felmerülő kérdésre.
A tájékoztatókról minden esetben eseményt is létrehozunk a Facebook oldalunkon, ezért érdeklődés esetén azt is érdemes figyelemmel kísérni: https://www.facebook.com/toparkiskola

Felvételi folyamat

A felvételi eljárás többlépcsős, mert kiemelten fontosnak tartjuk, hogy a szülők értékrendje és elvárásai összhangban legyenek az intézményünk pedagógiai programjával, és a gyermekek aktív, boldog tagjai legyenek közösségünknek.

A felvételi lépései a következők:

1. jelentkezési lap kitöltése – amely elsődlegesen a kapcsolatfelvételt szolgálja, és egyben regisztráció a felvételi programra. A jelentkezést követően lehet regisztrálni a 2. pontban leírt szülői tájékoztatóra.
  2. Szülői tájékoztató – A Tóparkban rendszeresen tartunk szülői tájékoztatókat azok számára, akik szeretnének többet megtudni iskolánk pedagógiai alapelveiről, működéséről.
  3. Felvételi beszélgetés és próba nap
  4. Kiválasztás
  1. Felvételre ajánlott – nekik ajánljuk fel első körben a rendelkezésre álló iskolai helyeinket.
  2. Várólistára került – ők azok, akiket szívesen felvennénk, de csak akkor tudunk felvételt ajánlani, ha a felvételre ajánlottak mégsem töltenék ki a rendelkezésre álló helyeket.
  3. Elutasított

A jelentkezés folyamatos az év közben, ameddig van szabad hely!

A fejlesztési ütemtervek alapján indítunk iskola előkészítőt és gimnáziumi képzést is.

Így terveink szerint minden beíratott gyermeket az érettségiig fogunk tudni elkísérni.

HOZZÁJÁRULÁS MÉRTÉKE A 2024/25. TANÉVBEN:

ISKOLA:

ÓVODA:

Szülő

Gyermek

Neme*
    fiúlány
    Születési dátuma*

Jelenlegi osztálya

Hova jelentkezik

Iskolaváltás indoka*

Utolsó magatartás jegy*

Utolsó szorgalom jegy*

Rendelkezik szakvéleménnyel?
    igennem

Szakvélemény feltöltése (PDF, max 5 MB)

Egyéb megjegyzés

Karrier

Keressük leendő kollégánkat, aki:

• szívesen tanítana egy magániskolában a közoktatástól jelentősen eltérő szemlélettel, a legmenőbb pedagógiai elvek mentén,
    • szeretne csoportbontásban tanítani, egyszerre csak 6-7 gyerekkel foglalkozni,
    • nem sokallja, ha Őrmezőtől még 10 percet kell buszozni a suliig (cserébe jófej kollégákkal csevegve indíthatja a reggelt),
    • tagja szeretne lenni egy vidám, támogató, kísérletező kedvű tantestületnek,
    • szívesen színesítené mindennapjainkat, az oktató-nevelő munkát és ünnepeinket egyéni érdeklődésével, színes egyéniségével,
    • szeretné igényes környezetben tölteni a munkaidejét.

Jelenleg a következő feladatkörökre keresünk tanári és/vagy tanítói diplomával rendelkező kollégákat:

• fizika szakos tanár

Jelentkezéseket az info-kukac-toparkiskola.hu e-mail címen várjuk.